Podnośniki elektryczne do sklepów i magazynów

Podnośniki elektryczne wykorzystywane są nie tylko na placach budowy, ale także już w działających obiektach – magazynach i sklepach wielkopowierzchniowych.

Kompaktowe podnośniki elektryczne to urządzenia uniwersalne, które będą przydatne praktycznie w każdym rodzaju pracy wykonywanej na wysokości. Z naszego doświadczenia wynika, że najczęściej wynajmuje się je do:

  • okresowych prac inwentaryzacyjnych w magazynach wysokiego składowania,
  • prac konserwacyjnych instalacji zamontowanych pod stropem obiektu (linie elektryczne, tryskacze),
  • prac porządkowych: mycia okien, ścian, świetlików itp.

Z tego typu realizacją mieliśmy do czynienia w widocznym na zdjęciach markecie budowlanym w Warszawie. Inwestor zdecydował się na wynajem kompaktowych podnośników elektrycznych z oferty Drial Wynajem, ponieważ umożliwiają one prowadzenie prac konserwacyjnych bez konieczności zamykania sklepu dla klientów. Wybrane modele są ciche, nie emitują spalin i bez trudu manewrują w wąskich alejkach międzyregałowych.

Widoczny na zdjęciu podnośnik nożycowy elektryczny GS 1930 (niebieskie urządzenie) pozwala na prowadzenie prac na wysokości niemal 8 metrów. Podobne parametry ma także podnośnik nożycowy JLG 1930ES (pomarańczowe urządzenie). Przydatnym uzupełnieniem dla tych dwóch maszyn jest podnośnik masztowy JLG z serii Toucan, który umożliwia wysunięcie kosza na odległość ponad 3 m od osi podwozia (tzw. wysięg boczny). Dzięki temu operatorzy są w stanie dostać się do każdego – nawet trudno dostępnego – miejsca na dużej wysokości.

Pełny katalog podnośników elektrycznych i spalinowych dostępnych w ofercie Drial Wynajem znaleźć można na stronie: wynajem podnośników.

Data publikacji: 2022-04-05 | Tagi: podnośniki