Podnośniki do prac przy elewacjach

Podnośniki w ofercie Drial Wynajem bardzo często wykorzystywane są do różnego rodzaju prac przy elewacjach budynków biurowych. Na zdjęciu wieżowiec Warsaw Unit.

Widoczny na zdjęciu podnośnik pracujący przy elewacji warszawskiego wieżowca Warsaw Unit to podnośnik teleskopowy spalinowy Genie S125. Jest to jeden z większych podnośników dostępnych w ofercie Drial Wynajem – umożliwia on prowadzenie prac na wysokości 40 metrów, czyli na poziomie ok. 10 piętra. Kosz podnośnika Genie S125 ma udźwig do 300 kg, co pozwala na jednoczesną pracę dwóch operatorów oraz załadunek sporej ilości potrzebnego sprzętu.

Podnośniki do prac przy elewacjach budynków wykorzystywane są zazwyczaj podczas czynności konserwatorskich, czyli głównie mycia i malowania. W budynkach nieposiadających więcej niż 10 kondygnacji podnośniki teleskopowe są wygodną alternatywą dla specjalistycznych zespołów alpinistycznych. Zwyżki we flocie Drial Wynajem mimo dużych możliwości cechują się kompaktową budową, dzięki czemu bardzo łatwo manewruje się nimi w wąskich uliczkach i zatłoczonych parkingach w centrach miast.

Data publikacji: 2021-11-13 | Tagi: podnośniki