Czym są podnośniki nożycowe elektryczne?

Podnośniki nożycowe elektryczne to jeden z rodzajów podnośników dostępnych na rynku. W artykule opisujemy do jakich zastosowań wykorzystywane są najczęściej.

Podnośniki nożycowe z napędem elektrycznym stosowane są podczas prac na wysokości zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Są one przyjazne środowisku naturalnemu, gdyż nie generują szkodliwych spalin. Dodatkowym plusem jest ich wysoka wydajność, a także szeroki zakres zastosowań. Warto wspomnieć, że niektóre podesty mogą być stosowane wyłącznie wewnątrz budynków, więc podczas podejmowania decyzji jeśli chodzi o wynajem maszyn budowlanych należy zwrócić szczególną uwagę na oznaczenia.

Zwyżki nożycowe posiadają kompaktową konstrukcję, dzięki czemu sprawdzą się świetnie w wąskich korytarzach, czy też ciężko dostępnych miejscach.

Warto wiedzieć, że oferowane podesty ruchome występują w rozmaitych wariantach – nie brakuje zwyżek o wysokości roboczej sięgającej prawie 20 m. Podczas podejmowania decyzji należy zwrócić szczególną uwagę na rozmiar urządzania, udźwig, wymiary kosza itd. Należy uwzględnić, ile osób będzie jednocześnie znajdować się na podeście ruchomym, a także ile ważą elementy robocze. W razie problemów z doborem sprzętu wystarczy się z nami skontaktować. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, a więc z przyjemnością doradzimy odpowiedni model zwyżki.

Podnośniki nożycowe wynajem to szeroki wybór wysokiej klasy z napędem elektrycznym. Są one stosowane w wielu rozmaitych branżach m.in. przemysłowej, czy też produkcyjnej. Ten typ podestów ruchomych wykorzystywany jest podczas:

  • prac montażowych oraz instalacyjnych na wysokości,
  • konserwacji oświetlenia,
  • mycia szyb,
  • wstawiania okien,
  • malowania powierzchni,
  • mocowania banerów i szyldów.

Ilość zastosować jest o wiele większa, więc wszystko zależy od osobistych potrzeb. Zwyżki nożycowe elektryczne będą świetnym wyborem wszędzie tam, gdzie prace wykonywane są na sporej wysokości (około 15-20 m). Ważne jest jednak to, aby powierzchnia podłoża była relatywnie równa. Trzeba także wspomnieć, że urządzenia unoszą się jedynie w pionie. Obecność wysięgnika bocznego pozwala jednak zwiększyć przestrzeń roboczą.

Oferowane przez nas podnośniki nożycowe z napędem elektrycznym posiadają pojemne akumulatory, co znacząco wydłuża czas pracy. Jest to bardzo ważne, gdyż wszystkie zwyżki z napędem elektrycznym wymagają regularnego ładowania poprzez podłączenie do sieci. Stawiamy na komfort oraz swobodę pracy. Właśnie dlatego proponujemy wyłącznie podesty ruchome, które cechują się wyjątkową wytrzymałością oraz niezawodnością. Posiadamy wyłącznie sprzęt kultowych producentów, który spełnia rygorystyczne normy i standardy. Wielkim plusem jest fakt, że proponowane zwyżki są zwrotne i proste w sterowaniu. Ponadto za ich pomocą można dotrzeć do miejsc, które niedostępne są dla dużych i masywnych urządzeń. Atutem jest także cicha praca. Hałas generowany przez zwyżki nie jest uciążliwy dla otoczenia.

Data publikacji: | Tagi: podnośniki | Tytuł: Czym są podnośniki nożycowe elektryczne?